دکتر قنواتی از نصب و راه اندازی دستگاه رادیولوژی پرتابل و دیجیتال خبر داد

19 آبان 1395

رییس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم از نصب و راه‌اندازی دستگاه دیجیتال و پرتال رادیولوژی در این بیمارستان خبر داد.

دکتر ابراهیم قنواتی پور در این خصوص افزود: با توجه به اینکه زمان کنونی فناوری رادیولوژی با فیلم (آنالوگ) در دنیا از رده خارج‌شده با بهره‌برداری از این سیستم به میزان زیادی از هزینه‌های مصرفی بیمارستان در بخش رادیولوژی کاسته می‌شود.
وی تصریح کرد: افزایش کیفیت تصاویر، استفاده از پرتودهی کم برای تولید تصاویر باکیفیت بالا، عدم نیاز به تکرار از تصاویر مات، حذف سیستم ظهور و ثبوت و تاریکخانه‌ها، صرفه‌جویی در وقت، سرعت در کار، انتقال آن از طریق سیستم پکس یا دیسک مغناطیسی، امکان چاپ مجدد و کم‌هزینه شدن عکس‌برداری ازجمله مزایای استفاده از دستگاه دیجیتال می‌باشد.
رییس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم اظهار کرد: دستگاه رادیولوژی پرتابل جهت بیماران اورژانسی در بخش و اورژانس باکیفیت بالا راه‌اندازی شد که این خود رضایتمندی بیماران را به دنبال داشت و خدمات تصویری را تسریع بخشید.
به گزارش روابط عمومی بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم دستگاه رادیولوژی دیجیتال از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های رادیولوژی بوده و از طرف هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خریداری و در این بیمارستان نصب‌شده است......

کلمات کلیدی:
دیجیتال     رادیولوژی     دستگاه.پکس    
تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >